Sort by

sezzz has logged 20 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Sting

The Sting

1973
×
★★★★
Edit this entry  
25
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Cannonball Run

The Cannonball Run

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Love and Death

Love and Death

1975
×
★★★½
Edit this entry  
22
Bananas

Bananas

1971
×
★★★
Edit this entry  
19
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
Edit this entry  
19
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The World of the Drunken Master

The World of the Drunken Master

1979
×
★★
Edit this entry  
19
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
Edit this entry  
19
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Men...

Men...

1985
×
★★★½
Edit this entry  
08
Two Heads Creek

Two Heads Creek

2019
×
★½
Edit this entry  
06
The Sword of Swords

The Sword of Swords

1968
×
★★½
Edit this entry  
05
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★
Edit this entry  
04
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★
Edit this entry  
04
The Comeback Trail

The Comeback Trail

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Val

Val

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Moon 44

Moon 44

1990
×
★★½
Edit this entry  
02
Father Frost

Father Frost

1965
×
★★½
Edit this entry