• Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Night's End

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Bubble

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ★★

  • Against the Ice

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Through My Window

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★★

  • The Requin

    ★½

  • Tom and Jerry Cowboy Up!

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Last Radio Call

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Brazen

    ★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Legend of La Llorona

    ★★

  • The King's Daughter

    ★★

  • The Wasteland

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • American Siege

  • American Underdog

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Mickey and Minnie Wish Upon a Christmas

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½