RSS feed for Fer
  • Four Brothers

    ★★★½

  • Forced Hilarity

    ★★½

  • Mint Royale: Blue Song

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • The Shining

    ★★★★½

  • Baywatch

    ½

  • Twister

    ★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★

  • Looper

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Big

    ★★★½

  • The 'Burbs

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★★

  • The Thing

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Into the Wild

    ★★

  • Hannibal

    ★★★½