Sort by

SH has logged 23 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Sharknado

Sharknado

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Edit this entry  
29
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
As Above, So Below

As Above, So Below

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Happening

The Happening

2008
×
Read the review Edit this entry  
25
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
V/H/S/2

V/H/S/2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
V/H/S

V/H/S

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Old

Old

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Green Inferno

The Green Inferno

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Human Centipede 2 (Full Sequence)

The Human Centipede 2 (Full Sequence)

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Possession

Possession

1981
×
★★★★
Edit this entry  
17
Hostel

Hostel

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Creep

Creep

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Last House on the Left

The Last House on the Left

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Antrum

Antrum

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Nekromantik

Nekromantik

1987
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry