Sort by
  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★★★

  • Are you lost in the world like me?

  • The Northman

    ★★★★½

  • Paris 05:59: Théo & Hugo

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Pink Flamingos

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½