Sort by
  • Love & Other Drugs

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Special 26

    ★★★★

  • Kai Po Che!

    ★★★★

  • Ludo

    ★★★★

  • Psycho

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • October Sky

    ★★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★½

  • Mujhse Dosti Karoge!

    ★★

  • Lakshya

    ★★½

  • Vivah

    ★★

  • Bang Bang!

    ★★½

  • Billu

    ★★½

  • Mere Brother Ki Dulhan

    ★★

  • Singham

    ★★½

  • Singham Returns

    ★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★