Sort by
  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Dog

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½