Sort by
  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★½

  • Paris, 13th District

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Aapki Gungun

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • RAGE

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Still Here 還在

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★½