Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Edit this entry  
22
Stoker

Stoker

2013
×
★★★½
Edit this entry  
18
Storks

Storks

2016
×
Edit this entry  
11
Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Barbie

Barbie

2023
×
★★½
Edit this entry  
14
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Elemental

Elemental

2023
×
★★★½
Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Edit this entry  
12
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
25
John Mulaney: Baby J

John Mulaney: Baby J

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Missing

Missing

2023
×
Read the review Edit this entry  
22
Suzume

Suzume

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
BEEF

BEEF

2023
×
Edit this entry  
14
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Edit this entry  
10
Air

Air

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
2012

2012

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
Edit this entry  
11
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Enola Holmes 2

Enola Holmes 2

2022
×
Edit this entry  
24
Selena Gomez: My Mind & Me

Selena Gomez: My Mind & Me

2022
×
Edit this entry  
21
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
Edit this entry  
19
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
Edit this entry  
10
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Avatar

Avatar

2009
×
Edit this entry  
17
Fall

Fall

2022
×
★★★
Edit this entry  
03
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★
Edit this entry  
14
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Not Okay

Not Okay

2022
×
Read the review Edit this entry  
28
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Edit this entry  
03
Salt

Salt

2010
×
Edit this entry  
03
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
Edit this entry  
28
Fresh

Fresh

2022
×
★★★
Edit this entry  
21
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
Wanted

Wanted

2008
×
Edit this entry