• Train to Busan

    ★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Wish You

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • American Psycho

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • A Writer's Odyssey

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★

  • Tag

    ★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Dil Dhadakne Do

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★