• Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Red Notice

    ★★½

  • The Ghastly Brothers

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Trip

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Untitled Horror Movie

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Xander De Rycke - Houdt Het Voor Bekeken - Covid-19

    ★★★★

  • The Haunted Hotel

    ★½

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Transfer

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • F.C. De Kampioenen Kerstspecial

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • The Ripper

    ★★★★

  • The Claus Family

    ★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • Alien Xmas

    ★★★½