Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Wall Of Eyes

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Evil Does Not Exist

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Seven Blessings

    ★★★★

  • Critical Zone

    ★★★

  • The Vanishing Soldier

    ★★★★½

  • My Daughter My Love

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Arava

  • The City

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • The Future

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Perfect Days

  • Just the Two of Us

    ★★★

  • Kidnapped

    ★★★½

  • Asteroid City

  • The Settlers

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

  • Only the River Flows

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Eureka

  • Monster

  • Strange Way of Life

  • Mars Express

    ★★★½

  • Jeanne du Barry

  • Inbal Perlmutter - If You Let Me Go

  • Silver's Uprising

  • Once Upon a School

  • The Little Mermaid

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

  • The Plough

  • Cocaine Bear

  • Jackals & Fireflies

  • The Monkey House

    ★★★

  • Wicked Games

  • Passages

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Fair Play

  • Fremont

  • Judas

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Silent

  • The Good Person

  • Children of Nobody

  • Entergalactic

  • The Kingdom: Exodus

  • Virginity

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • All Quiet on the Western Front

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Copenhagen Cowboy

  • The Eternal Daughter

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★½

  • Master Gardener

  • Bones and All