Sort by
  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★★

  • My Own Private Idaho

    ★★★★½

  • Love Exposure

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • All Eyes Off Me

    ★★★

  • Jurassic Park

    ★★★

  • The Lost World: Jurassic Park

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Coonskin

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Purple Rose of Cairo

    ★★★★

  • Zero Motivation

    ★★★½

  • Foxtrot

    ★★★★½

  • Tel Aviv on Fire

    ★★

  • The Great Beauty

    ★★★★

  • Finding Vivian Maier

    ★★★★