• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Dolittle

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★★

  • Countdown

    ★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • The Informer

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Descendants 3

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Red Shoes and the Seven Dwarfs

    ★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★★

  • Lego DC Batman: Family Matters

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Secret Obsession

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Adventures of Aladdin

    ★★

  • Brightburn

    ★★

  • Aladdin

    ½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Someone Great

    ★★★★

  • The Perfect Date

    ★★

  • Mummy Reborn

    ★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ½

  • Kim Possible

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • I Am Mother

    ★★★½

  • Reign of the Supermen

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★★