• A Recipe for Seduction

    ★★★★★

  • Illumination Presents: Minions Holiday Special

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Chick Fight

    ★★

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Call

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Run Hide Fight

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Project Power

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • Ava

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Mulan

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • The Special

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Cats

  • Black Christmas

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★½

  • Get Duked!

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Action Point

    ★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

  • The Snowman

    ★½

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Book of Henry

    ★½

  • The Mummy

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Mayhem

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Fifty Shades Darker

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Justice League Dark

    ★★★

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Monster Trucks

  • Split

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★

  • Suicide Squad

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½