• Suicide Squad

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★½

  • The Boss

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Hardcore Henry

    ★★★★

  • American Ultra

    ★★★½

  • Pixels

  • Fifty Shades of Grey

    ½

  • Dope

    ★★★½

  • Dying of the Light

  • Grumpy Cat's Worst Christmas Ever

    ★★½

  • Too Many Cooks

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★½

  • Love, Rosie

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Playing It Cool

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★★

  • This Is Where I Leave You

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★

  • Neighbors

    ★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • About Time

    ★★★

  • Kick-Ass 2

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • Now You See Me

    ★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★½

  • The Incredible Burt Wonderstone

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Dredd

    ★★★★

  • Seven Psychopaths

    ★★★½

  • Total Recall

    ★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★★

  • Ted

    ★★★

  • That's My Boy

    ★★★

  • Rock of Ages

    ★★★½

  • The Lorax

    ½

  • The Sitter

    ★★★½

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★★★

  • A Very Harold & Kumar Christmas

    ★★★

  • Tower Heist

    ★★½

  • Moneyball

    ★★★★

  • 50/50

  • The Change-Up

    ★★

  • Zookeeper

    ½

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • Fast Five

    ★½

  • Lemonade Mouth

  • Limitless

    ★★★

  • Megamind

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½

  • The A-Team

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Furry Vengeance

    ★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★

  • Devil

    ★★½

  • Sherlock Holmes

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Trash Humpers

    ★½

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • The Ugly Truth

    ★★

  • Brüno

    ★★★★

  • Angels & Demons

    ★★

  • Star Trek

    ★★★

  • Ghosts of Girlfriends Past

    ★★★½