Sort by
  • Weekend at Bernie's

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Beanie Mania

    ★★

  • Holidate

    ★★

  • Reality Bites

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Meet Me in St. Louis

    ★★★★★

  • The Housewives of the North Pole

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★