Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • The Deepest Breath

  • M3GAN

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★½

  • Maid

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Kate

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • False Positive

    ★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • The Feast

    ★★★

  • Here Before

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★