RSS feed for shaunline
  • The 39 Steps

    ★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★

  • Tequila Sunrise

    ★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★★

  • A Boy and His Dog

    ★½

  • Stuber

    ★★★

  • Zardoz

    ★★

  • Joe Versus the Volcano

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Long Gone Summer

    ★★½

  • Juice

    ★★★½

  • Ed Wood

    ★★★★½

  • Hollywood Shuffle

    ★★★★

  • When Harry Met Sally...

    ★★★★½

  • Say Anything...

    ★★★★

  • The Great Muppet Caper

    ★★★★

  • The Muppets Take Manhattan

    ★★★½

  • The Housemaid

    ★★½