RSS feed for shaunswift
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Mule

The Mule

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Wind

The Wind

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Crazies

The Crazies

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Street Fighter

The Street Fighter

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Mist

The Mist

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tales from the Crypt: Demon Knight

Tales from the Crypt: Demon Knight

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Death Wish V: The Face of Death

Death Wish V: The Face of Death

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Sister Street Fighter: Hanging by a Thread

Sister Street Fighter: Hanging by a Thread

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Sister Street Fighter

Sister Street Fighter

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Alligator

Alligator

1980
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
St. Vincent

St. Vincent

2014
×
★★★★
Edit this entry  
18
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★★
Edit this entry