Shawn has logged 18 entries for films during 2011.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Shame

Shame

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★★
Edit this entry  
30
Like Crazy

Like Crazy

2011
×
★★★★
Edit this entry  
24
Drive

Drive

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★★½
Edit this entry  
17
Super 8

Super 8

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Beginners

Beginners

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Source Code

Source Code

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Battle: Los Angeles

Battle: Los Angeles

2011
×
Read the review Edit this entry  
17
TRON: Legacy

TRON: Legacy

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Fighter

The Fighter

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
½
Read the review Edit this entry