Sort by
  • The Kissing Booth 3

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • The Old Guard

    ★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★½

  • The Eddy

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • #cats_the_mewvie

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Airplane Mode

    ½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Star Wars Collection

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • E.T.: A Holiday Reunion

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Klaus

    ★★★★

  • The Scarecrow

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Take Me Out

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Rocks

    ★★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • The Two Popes

    ★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ½

  • Anima

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Rim of the World

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★½

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Atlantics

    ★★

  • Rocketman

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • The Hustle

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • See You Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Rilakkuma and Kaoru

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★

  • The Perfect Date