Sort by
  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Mo Amer: Mohammed in Texas

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • Misbehaviour

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★★

  • Cats

  • Bombshell

    ★★★½

  • Jack Whitehall: Christmas with my Father

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★½

  • Make Up

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Just Mercy

    ★★★★

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★