• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★½

  • Streamline

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

  • Cliff Walkers

    ★★★½

  • Dynasty Warriors

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Detective Conan: The Scarlet Bullet

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Mass

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • One Second

    ★★★

  • The Call

    ★★★