• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★

  • F9

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★