Sort by
  • Sand Flakes

    ★★½

  • Late Night With the Devil

    ★★★

  • Tu Jhoothi Main Makkaar

    ★★★

  • Gulmohar

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Magic Mike's Last Dance

    ★½

  • Sharper

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • My Animal

    ★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Cat Person

    ★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • Divinity

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • The Starling Girl

    ★★½

  • Eileen

    ★★

  • Slow

  • Missing

    ★★★

  • Against the Tide

    ★★★

  • Fairyland

    ★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Fancy Dance

    ★★½

  • Still: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★

  • Birth/Rebirth

    ★★½

  • Detective Knight: Independence

  • Shayda

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • The Pod Generation

    ★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Atrabilious

    ★½

  • The Elephant Whisperers

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • An Action Hero

    ★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Bhediya

    ★★★

  • The Night Logan Woke Up

  • Qala

    ★½

  • Drishyam 2

    ★★★

  • Monica, O My Darling

    ★★

  • Mili

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Talk to Me

  • Leave

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Thank God

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • Doctor G

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Maja Ma

    ★½

  • Kantara

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • Vikram Vedha

    ★★

  • Chup

    ★★★

  • Prison 77

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★½