• Lolita

    ★★

  • Garuda Gamana Vrishabha Vahana

    ★★★★½

  • Life Is Beautiful

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Tamasha

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Munnariyippu

    ★★★

  • Godha

    ★★★★

  • Rangasthalam

    ★★★

  • Bheemante Vazhi

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½