lauren has logged 14 entries for films during July 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
Read the review Edit this entry  
31
Slow West

Slow West

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Signs

Signs

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Looper

Looper

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Moon

Moon

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unknown

Unknown

2011
×
★★★
Edit this entry  
09
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Piper

Piper

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Single Man

A Single Man

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry