Sort by
  • Avatar 5

  • Avengers: Secret Wars

  • Joker: Folie à Deux

  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Despicable Me 4

  • Five Nights at Freddy's

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • The Trident

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Creed III

  • 80 for Brady

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • They/Them

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Maraschino Ruby

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Firestarter

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Marmaduke

    ½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★