RSS feed for Sebastian
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Island of Death

Island of Death

1976
×
Read the review Edit this entry  
24
Once Upon a Time... in Hollywood

Once Upon a Time... in Hollywood

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
We Are the Flesh

We Are the Flesh

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Heli

Heli

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Prince of Darkness

Prince of Darkness

1987
×
Read the review Edit this entry  
05
Long Day's Journey Into Night

Long Day's Journey Into Night

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Bitter Tears of Petra von Kant

The Bitter Tears of Petra von Kant

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Shivering Truth

The Shivering Truth

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
A Short Film About Love

A Short Film About Love

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Time Masters

Time Masters

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tokyo Fist

Tokyo Fist

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Zardoz

Zardoz

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mandy

Mandy

2018
×
Read the review Edit this entry  
28
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
November

November

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Él

Él

1953
×
Read the review Edit this entry  
31
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Death on Scenic Drive

Death on Scenic Drive

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zombiethon

Zombiethon

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Machine That Kills Bad People

The Machine That Kills Bad People

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Halley

Halley

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry