Sort by
  • Napoleon

  • The Fall of the House of Usher

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Heart of Stone

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • John Early: Now More Than Ever

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Seth's Prayer

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Covenant

    ★½

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Mindcage

  • Babylon

    ★★★½

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Gwendoline

  • Fleishman Is in Trouble

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Once Within a Time

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Sound of 007

  • Hellraiser

    ★★★

  • Vertical Valor

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★