• Sharp Stick

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Kelly Clarkson Presents: When Christmas Comes Around

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Antlers

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Controlling Britney Spears

  • Birds of Paradise

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Time Is Up

    ★★½

  • star-crossed: the film

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★★★½

  • Habit

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Masquerade

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • Till Death

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Seance

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Trust

    ★★★

  • Moxie

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Mayday

    ★★★★

  • Wendy Williams: What a Mess!

  • Wendy Williams: The Movie

  • The Little Things

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Fatale

    ★★½

  • The Stand

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Chick Fight

    ★★★

  • Holidate

    ★★★