RSS feed for Sibylla

Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Dunkirk

  Dunkirk

  ★★★

  Vizuāli ļoti skaisti, bet aiz pārliekā patosa un glamūrīguma filma kaut kur pazūd.
  (Nudien pat vairāk nekā pusgadsimtu senais, vecmodīgais, visu sen aizmirstais un stipri piezemētais franču gabals Weekend at Dunkirk man kādreiz ir paticis labāk, jo bija cilvēcīgs (kolorīti personāži), netīrs (izvarošana), cinisks (neviens tur netiek izglābts), sakāvniecisks un bezcerīgs. )

 • The Wonderful World of Puss 'n Boots

  The Wonderful World of Puss 'n Boots

  ★★★★

  Tā nu ir gadījies, ka šī japāņu versija par Runci Zābakos ir pirmā filma, kuru noskatījos kinoteātrī, sēžot ar seju pret ekrānu. Lai arī man tad bija tikai četri gadi, par filmu bija palikuši ļoti patīkami iespaidi, tāpēc atkārtoti to skatījos ar nelielām bažām (pirmā kinopieredze dzīvē tomēr ir kaut kas vairs nekad neatkārtojams).
  Filma man bija palikusi atmiņā labāk nekā biju domājusi, dažas epizodes atcerējos precīzi, dažas nemaz. Tā ir zīmēta izteiktā Disneja stilā, bet pilna ar dažādām japāniskām…

Popular reviews

More
 • Stoker

  Stoker

  ★★★★

  Stoker ir gaisīgi sapņaina ar hipnotisku mūzikas un montāžas ritmu, viegli slima un patīkami hičkokiska. Operatora darbs liek apcerēt ne ar ko citu nesalīdzināmo sajūtu, kuru rada neatvairāmā iekāre notvert pasauli kameras skatu meklētājā/šautenes tēmeklī un iemūžināt mirkli/nogalināt.
  Tomēr pietrūkst tās bezcerīgās nolemtības, kuras tumšais šarms padara neaizmirstamas Chan-wook Parka labākās Korejas filmas - JSA, Oldboy

 • Upstream Color

  Upstream Color

  ★★★★

  Upstream Color ir tik savdabīga un fascinējoša, ka liek pievērt acis uz visām tajā redzamajām bioloģiskajām glupībām, kas citas filmas padarītu smieklīgas.
  Bet šoreiz Karuts caur acu zīlītēm noglāsta sirdi.