• Shithouse

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★

  • The Prom

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Bring It On

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Batman Begins

    ★★★★½

  • A Cinderella Story

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★½