• How to Fix a Drug Scandal

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Devil Next Door

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Hustle

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Disappearance of Madeleine McCann

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Glass

    ★★★★

  • Surviving R. Kelly

    ★★★★

  • Holmes & Watson

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Murder Mountain

    ★★★½

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★

  • First Man

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★½

  • Destination Wedding

    ★★

  • The Meg

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • Extinction

    ½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Tag

    ★★★½

  • Hotel Artemis

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Evil Genius

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Thunder Road

    ★★★★★

  • Blockers

    ★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Waco

    ★★★★