sierra has logged 39 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Whitney Cummings: Can I Touch It?

Whitney Cummings: Can I Touch It?

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding Me Live

Chelsea Handler: Uganda Be Kidding Me Live

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tom Segura: Completely Normal

Tom Segura: Completely Normal

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Honeymoon Stand-Up Special

The Honeymoon Stand-Up Special

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bert Kreischer: Secret Time

Bert Kreischer: Secret Time

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
David Cross: Making America Great Again

David Cross: Making America Great Again

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Moshe Kasher: Live in Oakland

Moshe Kasher: Live in Oakland

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Ari Shaffir: Double Negative

Ari Shaffir: Double Negative

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Grown Ups 2

Grown Ups 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Adam Sandler: 100% Fresh

Adam Sandler: 100% Fresh

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Witch

The Witch

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Iron Man 2

Iron Man 2

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Katherine Ryan: Glitter Room

Katherine Ryan: Glitter Room

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry