• The Descent

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Insidious

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Human Centipede 2 (Full Sequence)

    ½

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Blind Side

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Smurfs 2

    ★½

  • To Live

    ★★★★½

  • Saw

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Barbie Video Game Hero

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★