• Good Will Hunting

    ★★★★★

  • Magic Arch

    ★★

  • Babyteeth

    ★★★★½

  • The Nest

    ★★★★

  • The Tall Man

    ★★★½

  • Vital

    ★★★

  • Kotoko

    ★★★★

  • Ghostland

    ★★★★

  • House of Voices

    ★★½

  • Martyrs

    ★★★★

  • Love Actually

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Love Always, Santa

    ★★½

  • Survivor

    ★★½

  • Bridget Jones's Baby

    ★★½

  • Motherland

    ★★★★

  • On the Water

    ★★★★

  • Submission

    ★★★★