• Scream

    ★★½

  • White Chicks

    ★★★½

  • Team America: World Police

    ★★★★½

  • Scream 3

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Hangover Square

    ★★★★

  • Face/Off

    ★★★★½

  • The Sound of Music

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Sleeping Beauty

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½