Sort by
  • Freaky Friday

    ★★★½

  • Leroy & Stitch

    ★★★

  • Up in Smoke

    ★★★½

  • The Holiday

    ★★★½

  • Climax

  • Catch and Release

    ★★★½

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Adventureland

    ★★★★½

  • Grown Ups

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Robots

    ★★★½

  • Half Baked

    ★★★★½

  • Knocked Up

    ★★★★

  • Grandma's Boy

    ★★★★½

  • Home Team

    ★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★★½

  • Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

    ★★★½