Sort by
  • The Festival of Troubadours

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Persuasion

    ★★★½

  • Doom of Love

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Wild Abandon

    ★★★★

  • In Good Hands

    ★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Grudge

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Between Two Dawns

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Happening

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • A Hero

    ★★★★½

  • Deception

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Evolution

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★½

  • Great Freedom

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Between Two Worlds

    ★★★½

  • Skater Girl

    ★★★

  • Hello My Dear

  • All-In

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Save Ralph

  • Hey There!

    ★★★

  • Paper Lives

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • Memory Box

    ★★★½

  • Brother's Keeper

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★

  • Together Together

    ★★½

  • Flee

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • The Criminals

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • Ethos

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★½

  • Holidate

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Ammonite

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • In My Room

    ★★½