Sort by
  • Parasite

    ★★★★½

  • Project X

    ★★½

  • Predator

    ★★★½

  • Darkest Hour

    ★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • The Jungle Book

    ★★½

  • The Martian

    ★★★★½

  • Jack Reacher

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Wild Card

  • Ocean's Thirteen

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Safe

    ★★★

  • Hush

    ★★

  • I, Robot

    ★★★½

  • Casino

    ★★★★