• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

  • X

    ★★★½

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Humans

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Belfast

    ★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Juniper

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Annette

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • No Man of God

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Ste. Anne

    ★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Cousins

    ★★★★

  • Cherry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Passing

    ★★★

  • Flee

    ★★★

  • CODA

    ★★★★