• A Quiet Place

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★½

  • Wind River

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Okja

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Close Shave

    ★★★★★

  • Gods of Egypt

    ★★★

  • Life

    ★★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • Hardcore Henry

    ★★★½

  • Boy

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★½