Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jerry & Marge Go Large

Jerry & Marge Go Large

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
X2

X2

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Trial of the Incredible Hulk

The Trial of the Incredible Hulk

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Incredible Hulk Returns

The Incredible Hulk Returns

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Man-Thing

Man-Thing

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Generation X

Generation X

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man

Spider-Man

1977
×
Read the review Edit this entry  
17
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Eagle vs Shark

Eagle vs Shark

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Sea Beast

The Sea Beast

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Boy

Boy

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Captain America II: Death Too Soon

Captain America II: Death Too Soon

1979
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Captain America

Captain America

1979
×
Read the review Edit this entry  
03
Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.

Nick Fury: Agent of S.H.I.E.L.D.

1998
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Thor

Thor

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Elektra

Elektra

2005
×
Read the review Edit this entry  
27
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Ghost Rider

Ghost Rider

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Rise

Rise

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Punisher: War Zone

Punisher: War Zone

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Notorious

Notorious

1946
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Punisher

The Punisher

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Howard the Duck

Howard the Duck

1986
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Hulk

Hulk

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Punisher

The Punisher

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins

Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hustle

Hustle

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Lamp Life

Lamp Life

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Toy Story That Time Forgot

Toy Story That Time Forgot

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Toy Story of Terror!

Toy Story of Terror!

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Partysaurus Rex

Partysaurus Rex

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Hawaiian Vacation

Hawaiian Vacation

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Small Fry

Small Fry

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hollywood Stargirl

Hollywood Stargirl

2022
×
★½
Read the review Edit this entry