Sort by
  • Mangkujiwo 2

    ★★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★½

  • The Ballads of Roy

    ★★½

  • Bayi Ajaib

    ★★

  • Check the Store Next Door 2

    ★★★

  • The Big 4

    ★★★

  • Like & Share

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Portrait of a Nightmare

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Sacred 2

    ★★½

  • Sri Asih

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Perempuan Bergaun Merah

    ★★½

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Kamen Rider Black Sun

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Qodrat

    ★★★

  • The Outside

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Galang

    ★★★

  • The Womb

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Jagat Arwah

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Jailangkung: Sandekala

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Lara Ati

    ★★★

  • The Red Point of Marriage

    ★★★

  • Do Revenge

  • Sins of Our Mother

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Drifting Home

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Autobiography

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Closeting

  • Day Shift

    ★★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Carter

    ★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Ghost Writer 2

    ★★½