Sort by

PASKALIS DAMAR has logged 12 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Ma

Ma

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Stuber

Stuber

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Two Blue Stripes

Two Blue Stripes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
Edit this entry  
02
Neon Genesis Evangelion: Death and Rebirth

Neon Genesis Evangelion: Death and Rebirth

1997
×
Edit this entry