PASKALIS DAMAR has logged 13 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Twivortiare

Twivortiare

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Gundala

Gundala

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
EXIT

EXIT

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Divine Fury

The Divine Fury

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fugitive

The Fugitive

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
This Earth of Mankind

This Earth of Mankind

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Postcards from the Zoo

Postcards from the Zoo

2012
×
Edit this entry  
01
Bridezilla

Bridezilla

2019
×
★½
Read the review Edit this entry