RSS feed for PASKALIS DAMAR

PASKALIS DAMAR has logged 10 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Valentine

Valentine

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Blades of Glory

Blades of Glory

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Airplane!

Airplane!

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Master and Commander: The Far Side of the World

Master and Commander: The Far Side of the World

2003
×
★★★½
Edit this entry  
07
Gran Torino

Gran Torino

2008
×
★★★
Edit this entry  
07
Mary Is Happy, Mary Is Happy.

Mary Is Happy, Mary Is Happy.

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
A Trip to the Moon

A Trip to the Moon

1902
×
★★★★
Read the review Edit this entry