PASKALIS DAMAR has logged 32 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
First Cow

First Cow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Swallow

Swallow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
Edit this entry  
27
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Bad Hair

Bad Hair

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Quarantine Tales

Quarantine Tales

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Shirley

Shirley

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Apples

Apples

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Uncle

Uncle

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
Edit this entry  
11
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wet Season

Wet Season

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Mank

Mank

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The Long Walk

The Long Walk

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Call

The Call

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Corpus Christi

Corpus Christi

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry